Budowa Justyny o pow 110 m2 koło Lubinia

Dzisiaj czyli 7 listopada zaczęliśmy naszą kolejną realizację.
Budowę domu rozpoczęliśmy naszą drugą profesjonalną ekipą montażową z ponad 25 letnim doświadczeniem w pracach montażowych domów i konstrukcji drewnianych.
Tym razem miejsce realizacji mieści się w Lubiniu ( to nasze polskie zagłębie miedziowe 70 km za Wrocławiem) Po rozładunku przystąpiliśmy bezzwłocznie do prac montażowych. Zważywszy na fakt że odległość od naszego zakładu produkcyjnego jest to około 550 km, wymagało to od nas dużej staranności zarówno w prawidłowym przegotowaniu ilości elementów drewnianych domu jak i doskonałej logistyce zarówno załadunkowo transportowej jak i organizacyjnej.
W tym przypadku materiały na budowę domu z bala drewnianego o powierzchni całkowitej 110 m2 zostały załadowane na jeden zestaw transportowy. Sprzyjająca pogoda pomoże nam zakończyć prace w zakresie stanu surowego zamkniętego po około 12-15 dniach roboczych.
Wytrzymałość konstrukcyjna budynku umożliwia pokrycie domu nawet bardzo ciężką dachówką ceramiczną. Użycie tak solidnych materiałów o dużych przekrojach elementów drewnianych będzie również gwarantowała wieloletnie eksploatowanie drewnianego budynku mieszkalnego. Z okazji nadchodzącego 11 listopada naszego Wielkiego Święta Narodowego 100 lecia odzyskania przez nasz naród niepodległości. Firma Naturtech z tej okazji składa wszystkim Polakom najserdeczniejsze życzenia.

Oceń ten post
[Wszystkie: 0 Average: 0]