Budowa domu Justyna w Brodnicy

Dwunastego października rozpoczęliśmy naszą kolejną realizację tym razem w okolicach Brodnicy. Nasi sympatyczni inwestorzy przygotowali za pomocą lokalnej ekipy fundament na podstawie naszego projektu. Wcześniej odbyły się konsultacje  aby nie popełnić błędu. Lokalny Pan kierownik budowy zadbał o zgodność wykonanej podmurówki fundamentowej z projektem co pozwoliło rozpocząć pracę bez zbędnych opóźnień. Prace przebiegały bez zakłóceń dzisiaj został zakończony zamówiony zakres prac co zostało potwierdzone podpisaniem bezusterkowego protokołu odbioru:). Prace trwały 15 dni roboczych.

To wielka przyjemność i ogromna satysfakcja widząc na koniec uśmiech naszych klientów. To kolejny dom ponad 100 m2, który będzie cieszył kolejne pokolenia naszej rodziny do której dołączyli nowi inwestorzy która nazywa się Domy z Duszą Naturtech :).  

To nie koniec sezonu budowlanego w połowie listopada rozpoczynamy kolejną realizacje tym razem będzie to dobrze znany projekt o nazwie Janek z licznymi co nie jest częstym zjawiskiem zmianami projektowymi. Zapraszamy do śledzenia naszych realizacji w zakładce aktualności.

Oceń ten post
[Wszystkie: 1 Average: 5]